İZ Wedding House

Hakkımızda

İz WEDDİNG House markası ;yeni trendlere uygun ,üst düzey kumaş ve dantel kalitesi ile gelinlerine eşsiz tasarımlar hazırlayan bir firma,vizyonumuz klasiklerin dışına çıkan,kendine özgün,zerafetin ön plana çıktığı parçalarla farklı tarzlara sahip birçok gelinimize hitap etmek

Alışılmışlığın dışında genel olarak büyük showroomlar tercih ederek ,koleksiyonlarımızı incelemek isteyen gelinlerimize birçok farklı alternatifi bir arada sunmayı hedefliyoruz.

Yüzlerce model arasında tarzına uygun tasarımı bulmak konusunda oldukça şanslı olan gelinlerimizin ayrıca kendi isteklerine uygun olarak özel dikim taleplerine de karşılık veriyoruz.

Dikimlerimizde kullandığımız özel teknik,üst düzey dikiş kalitesi ve usta kadromuzun ellerinden çıkan kalıplarımız ile tasarımlarımızı deneyen gelinlerimize eşsiz deneyimler sunuyoruz.

Dantellerimiz için  yurt dışından önemli firmalar ile özel bir çalışma içinde olmakla birlikte,kumaş kalitemizi de en üst düzeyde tutmak ilk prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Sektöre yön veren önemli firma olmanın haklı gururunu yaşayarak,sizlerden gelen talepleri baz alarak şubeleşmeye giden şuna mevcut olarak;

Şehirlerinde showroomlarımız bulunmaktadır.

Ayrıca yurt içi ve yurt dışı toptan satışlarımız ile önemli iş birliklerine imza attığımızı ve amacımızın her geçen gün daha da genişleyen bir ağ ile dünya modasına yön vermek ve sektörde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Şubelerimiz